Каталог

Клапан протипожежний КПУ

В наявності

Матеріал корпусу: сталь

 • Опис
 • Клапани протипожежні універсальні серії КПУ призначені для автоматичного перекриття прорізів в огороджувальних будівельних конструкціях, для технологічних отворів і в місцях проходу вентиляційних каналів через міжповерхові перекриття, стіни, перегородки, а також для перекриття прорізів у огороджувальних конструкціях припливно-витяжних каналів протидимової вентиляції.

  За функціональним призначенням можуть застосовуватися в якості димових або для затримання вогню згідно з вимогами СНіП від 2.04.05.

  Клапани можуть виготовляти прямокутного або круглого перетину для канального і стінового виконання. Канальне розміщення передбачає наявність у корпусу двох приєднувальних крайок для вбудовування в вентиляційний канал і зовнішнє розміщення елементів механізму для зручності їх обслуговування з зовнішньої сторони.

  Таке розміщення має на увазі наявність у одного фланця і відсутність будь-яких рухомих  частин і елементів із зовнішнього боку для зручності закладення безпосередньо в отвір. У цьому виконанні можуть виготовлятися тільки прямокутного перерізу. Круглий перетин можуть мати фланцевий або ніпельний варіант.

  КПУ призначений для вбудовування в вентиляційний канал (систему повітропроводів) або приєднання до стінової перешкоди.

  Стінне виконання КПУ призначене для полегшення його закладення в стіну, шахту, стельове перекриття, відрізняється від канального наявністю тільки одного приєднувального фланця та відсутністю на зовнішній поверхні рухомих або обертових частин і обслуговуваних  вузлів: вся кінематика розміщується в його внутрішній порожнині.

  Таким чином, електричний привід на клапані канального виконання (два приєднувальних фланця) розміщується тільки зовні, у стінового виконання (один приєднувальний фланець) - завжди тільки всередині.

Залишайте заявку на комплектуючі для систем вентиляції. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Введіть ім'я
Введіть телефон